Kompanijos profilis

DongGuan JingHuan Aplinkosaugos įranga, Ltd yra aukštųjų technologijų įmonė, teikianti išsamias garso izoliacijos ir triukšmo pašalinimo paslaugas. Mes siūlome pirmos klasės garso izoliacijos gaminius ir paslaugas visame pasaulyje per šiuos metus. Mes vaidinome didelę reikšmę daugelyje garso izoliacijos projektų ir įgijome aukštą reputaciją šalies viduje ir užsienyje. Mes kuriame įrangą, kuri leidžia optimizuoti aplinką pramonės, architektūros ir medicinos srityse. gydymo sritis. Visoje šioje pramonėje mūsų vardas buvo labai vertinamas kaip vienas iš garsiausių Kinijos gamintojų ir tiekėjų.

Mūsų įmonės įsitikinimas: nuolatinis aukštųjų technologijų palaikymas ir tobulinamas gaminių aptarnavimas visiems klientams.

Mūsų devizas ir politika yra šie: Kokybė, aptarnavimas, profesija, inovacijos.


Įmonių kultūra

Mūsų paslaugų koncepcija: kiekvienas jūsų mažas atvejis yra mūsų didelė problema.

Mūsų tikslas: tapti garso izoliacijos mažinimo lydere.

Mūsų misija: skirti garso izoliacijai, kad pagerintume triukšmo aplinką ir patenkintume nuolatinius visuomenės ir tyrimų reikalavimus.


Vystymosi istorija

2003 m. Dongguane buvo įkurtas „Sai Deli“ akustinis padalinys.

2007 m. Sai Deli tapo Ali CTP nare.

2010 m. Buvo įkurta „Sai Deli Acoustic Research (HK) Co.“, kuri oficialiai priėmė globalų verslą.

2012 m. Buvo įsteigta „Dongguan Jinghuan Enviromnet Equipment Co., Ltd“, kuri tapo pagrindine gamykla Pietų Kinijoje.Gamybos pajėgumai

Mūsų kompanija užima 20000 kvadratinių metrų plotą. Su apie 5000 kvadratinių metrų dirbtuvių, 30 komplektų aukštųjų technologijų mašinų, tokių kaip kirpimo staklės, lenkimo staklės, oro kompresorius, suvirintojas, poliravimo mašina, 100 sumanių štabų ir profesionali RD komanda, ir aštuonios gamybos linijos.


Produktų asortimentas

Aplinkos triukšmo mažinimo projektas: Garso nepraleidžiančio garso izoliacijos gaubtas, praplovimo mašinos garsui nepralaidus kambarys, generatoriaus garsui nelaidus kambarys, nelaidus garsui, ventiliatoriaus garso izoliavimo kambarys, perforatoriaus presas Sujungtas garsui nelaidus dangtis, Skirstymo dėžutės garso izoliacijos kambarys.

Akustinių bandymų laboratorija: Audiometrinis kambarys, Garso izoliacijos kambarys, Garso kambarys, Anechoic kamera, Hemi Anechoic Chamber, Aechoic dėžutė, Audiovizualinis kambarys.

Architektūrinė akustika Medžiaga: garso sugertis, garsą sugeriantis pleištas, minkštos garsą sugeriančios plokštės, duslintuvas

Akustinis instrumentas: Triukšmo spektro analizatorius, triukšmo matuoklis

Mūsų gaminiai yra plačiai naudojami garso izoliacijos paslaugų pramonėje ir architektūroje srityje, patalpų akustinio gydymo paslaugos.

Mūsų pagrindinės rinkos yra Azijoje, Australijoje; Pietų Amerika; Europa, Šiaurės Amerika.


Mūsų pažymėjimas

ISO 9001


Turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį, „Jinghuan“ yra pagrindinis standartinių ir pagal užsakymą pagamintų triukšmo kontrolės gaminių ir įrangos pasirinkimas. Esame triukšmo mažinimo ir akustinės garso izoliacijos specialistai. Jinghuan yra jūsų tarnyboje!